Tepidárium

Najlepšia prevencia voči prechladnutiu

   Produkty    >   Tepidárium

Tepidárium na mieruVyhovieme vašim predstavám i možnostiam

          


Veľkosť a riešenie tepidária môžu byť veľmi individuálne. Ak máte dostatok priestoru a túžite po honosnejšom prevedení, môžete sa rozhodnúť pre samostatný priestor s esteticky riešenými mozaikami. Môže sa v ňom saunovať niekoľko osôb naraz a príjemné účinky saunovania si vychutnáte spolu s rodinou. Pokiaľ sú vaše priestorové možnosti obmedzené, nemusíte sa parnej sauny vzdať.

Ukážka parnej sauny 1


Správna stavba a izolácia ovplyvnia prevádzku

          


Pri stavbe tepidária v domácnosti je dôležité myslieť na dokonalú izoláciu okolitých priestorov voči vlhkosti a voľbu materiálov, ktoré zabezpečia jej praktickú a hygienickú prevádzku. Všetky vaše otázky spoľahlivo zodpovedia naši skúsení odborníci.

Ukážka parnej sauny 2Kvalitná realizácia predĺži životnosť

          


tepidárium v dome alebo byte je investícia, ktorá vám bude prinášať radosť po dlhé roky, či dokonca desaťročia. Využívame výlučne kvalitné a osvedčené materiály, pričom precízne dodržiavame technologické postupy. Vďaka tomu vám môžeme poskytnúť päťročnú záruku na nami dodané riešenia. A nielen to. Počas prevádzky zabezpečíme spoľahlivý a rýchly servis, aby ste svoju saunu mohli využívať k svojej plnej spokojnosti.

Ukážka parnej sauny 3
Popis tepidária

Tepidárium vychádza z tradície tureckých alebo arabských očistných kúpeľov. Vnútorný priestor tepidária sa pri tomto spôsobe saunovania vyhrieva na teplotu 40 – 45 °C, pričom relatívna vlhkosť vzduchu môže dosiahnuť až 100%. Vďaka vysokej vlhkosti vzduchu organizmus dobre znáša aj vysokú teplotu a procedúra je veľmi príjemná a obľúbená.

Ochladzovanie organizmu prebieha stupňovito, pričom sa telo polieva vodou s klesajúcou teplotou alebo dlhším pobytom v priestore s izbovou teplotou.

Účinky tepidária spočívajú predovšetkým v očiste organizmu, ktorá nastáva vďaka zvlhčeniu pokožky a vyvolaniu jemného potenia.
Príslušenstvo pre tepidárium nájdete na www.eurorelax.euKontakt - Bratislava

Stará Vajnorská 37/D, 83104 Bratislava
Mobil: 0911 582 288
Mobil: 0903 582 288
email: isauny-ba@smis.sk

Kontakt - Košice

Letná 40, 04001 Košice
Mobil: 0911 657 766
email: isauny-ke@smis.sk